تبلیغات
دانلود آهنگ جدید - هواوی ممکن است در ساعت‌های هوشمند جدید خود از سیستم عامل تایزن استفاده کند

هواوی ممکن است در ساعت‌های هوشمند جدید خود از سیستم عامل تایزن استفاده کند

جمعه 9 مهر 1395 12:17 ب.ظ

 

هواوی ممکن است در ساعت‌های هوشمند جدید خود از سیستم عامل تایزن استفاده کند – آی‌تی‌رسان

 • هواوی ممکن است در ساعت‌های هوشمند جدید خود از سیستم عامل تایزن استفاده کند – آی‌تی‌رسان

  هواوی اعلام کرده که سیستم عامل تایزن را به جای سیستم عامل اندروید Wear در ساعت‌های هوشمند جدید خود استفاده می‌کند. علت این تصمیم محدودیت‌هایی است که گوگل برای این شرکت اعلام کرده است. هواوی گفته که گوگل چندان با این شرکت همکاری نمی‌کند.

  هواوی قصد استفاده از سیستم عامل متن باز تایزن را دارد که سامسونگ در محصولات پوشیدنی خود استفاده می‌کند. سامسونگ چند گوشی رده پایین را نیز با تایزن عرضه می‌کند که محدود به بازارهای آسیای و آفریقایی هستند. تلویزیون‌های هوشمند و یخچال‌های هوشمند سامسونگ نیز مجهز به این سیستم عامل هستند.

  البته هواوی هنوز رسما درخواستی به سامسونگ نداده است. اما با توجه به علاقه کم کاربران به گجت‌هایی که Android Wear دارند و محدودیت‌ها برای شخصی‌سازی و کاربردهای کم، شرکت‌ها به دنبال جایگزینی برای آن هستند و تایزن اولین چیزی است که به ذهن می‌رسد. این می‌تواند خبر خوبی برای سامسونگ باشد، چون تایزن در حال حاضر سهم کمی از بازار دارد و استفاده دیگر شرکت‌ها باعث می‌شود که توسعه‌دهندگان بیشتری به این سیستم عامل روی آورند.

  باید بخوانید:  تصاویر و مشخصات رسمی هواوی آنر 4C منتشر شد!

  ایمان روستا

  فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.