تبلیغات
دانلود آهنگ جدید - ناگفته هایی از انجام حرکت پارالل

ناگفته هایی از انجام حرکت پارالل

جمعه 7 آبان 1395 09:42 ب.ظ

 

ناگفته هایی از انجام حرکت پارالل

 • ناگفته هایی از انجام حرکت پارالل

  ناگفته هایی از انجام حرکت پارالل
  چه اتفاقی می افتد وقتی :
  در طول اجرای پارالل به جلو متمایل می شوید ؟

  حرکت پارالل

  پارالل حرکتی رایج و موثر برای پشت بازو است ، ولی چطور می توان این حرکت را برای هدف قراردادن سینه مورد استفاده قرار داد؟
  مشابه دیپ بین دو نیمکت ، پارالل هم یکی از معدود حرکات چند مفصلی برای بازو است . برای اینکه فشار را بر پشت بازوها متمرکز کنید ، باید تنه را در راستای عمودی و پاهایتان را مستقیما زیر تنه حفظ کنید ، این موقعیت ، هر سه سر پشت بازوی شما را با دقت بالایی هدف می گیرد . به این دلیل که در طول پارالل برای پشت بازو ، هم مفصل شانه و هم آرنج تحت حرکت هستند ، این یک حرکت چند مفصلی به شمار می آید.

  این تغییر را اعمال کنید :
  می توانید از دو طریق پارالل را به حرکت بهتری برای سینه بدل کنید . قلاب کردن پاها از پشت و هدایت به سمت عقب و متمایل کردن سینه و سر رو به جلو برای تغییر مرکز ثقل بدن . این تکنیک به طور خودکار، عضلات سینه و همچنین سرشانه را وارد عمل می کند و در عین حال کمی از فشار اعمال شده بر پشت بازو می کاهد . همچنین از این طریق می توانید کمی بر دامنه حرکت و زمان تحت فشار بودن عضله بیفزایید . به جای اینکه مشابه وقتی حرکات پشت بازو را انجام می دهید ، آرنج ها را محکم کنار بدن حفظ کنید ، وقتی هدفتان کار روی سینه است ، اجازه دهید آرنج های شما به سمت خارج و طرفین از بدن فاصله بگیرند ، برای اینکه فشار بیشتری را بر سینه ها اعمال کنید .
  از هر دو شیوه اجرا بهره بگیرید :
  در روزهای تمرین سینه ، می خواهید از انواعی از دیپ و پارالل بهره بگیرید که سینه ها را به بهترین وجه تحت فشار می گذارند ، و در روز تمرین پشت بازو ، از شیوه ای که در آن آرنج نزدیک بدن حفظ می شود و بدن مستقیما و نزدیک به راستای عمود ، به بالا و پایین حرکت می کند . بسیاری از افراد سینه و پشت بازو را در یک جلسه تمرین می دهند ، و این حرکت می تواند واسطه خوبی بین تمرینات این دو عضله باشد . می توانید در انتهای تمرین سینه و ابتدای تمرین پشت بازو این حرکت را جای دهید ، در این صورت ۲ ست را بر اساس آنچه گفته شد برای سینه انجام دهید و ۲ ست آخر را برای پشت بازو ، پس از آن هم دیگر حرکاتی را که برای پشت بازو مد نظر دارید ، اجرا کنید . اگر قدرت خوبی در اجرای پارالل دارید ، می توانید با استفاده از وزنه اضافی و قرار دادن بین پاهایتان یا استفاده از کمربندهایی که مخصوص حمل وزنه اضافی هستند ، بر فشار حرکت بیفزایید .


برچسب ها: ناگفته ، هایی ، از ، انجام ، حرکت ، پارالل ،